Про нас

Пропонуємо купити Золоті номери | Красиві номери в Києві

Наша колекція VIP номерів задовільнить будь-яке бажання.

У нашому магазині Ви можете вибрати і купити золоті номера одного з оператора мобільного звязку в Україні: МТС (mts), Київстар (kievstar), Лайф (life).

Ми працюємо з 2006 року. У нас великий досвід продажів і тисячі задоволених клієнтів, тому нас вибирають і рекомендують іншим.

Мобільний телефон для сучасної людини відіграє дуже важливу роль в його житті. Цей атрибут розширює можливості і здається жити без нього неможливо. Купити золотий номер можна у мобільного оператора або у приватного колекціонера. У оператора зараз з цим дуже проблематично - дефіцит. А ось з приватним колекціонером набагато простіше домовиться і є з чого вибрати. У нас багато гідних пропозицій для найвимогливіших покупців.

Володіючи, унікальним номером, Ви стаєте більш індивідуальною особистістю і відрізняєтеся від своїх соратників. VIp номер - є козирем при налагодженні нових ділових звязків. Ви стаєте більш помітним.

У красивому номері цифри повторюються або ж слідують один за одним по якомусь правилу. Наприклад, красивий номер київстар 067xyz7777. Красиві номери просто ідеальний для бізнесу. Його наявність - це можливість підкреслити імідж компанії, залучити до себе увагу в рекламі і викликати довіру партнерів і клієнтів. Крім того це і прекрасний бізнес-подарунок, для колеги або начальника.

Переваги VIp телефонного номера: легко запамятовується, підкреслює статус, WOW-ефект (звертають більше уваги), приносить удачу.

Інфо

Доставка

Адресная доставка по Києву 100грн. Доставку по Україні виконує кур'єрська служба "Нова Пошта" після передплати в розмірі 100грн.

Оплата

Оплатити можна готівкою при зустрічі, або перевести на карту ПриватБанк або Monobank.

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Відправити нам повідомлення:

Контакти

Контакти

Україна, м. Київ

☎️: +38 095 5999995 click here => Message Viber +38095-5999995 , Message whatsapp +38095-5999995

e-mail: businessnumbes1@gmail.com

Режим роботи: Пн.-Нд. з 08:00 до 21:00